a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adicing elit ut ullamcorper. leo, eget euismod orci. Cum sociis natoque penati bus et magnis dis.Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Leo, eget euismod orci. Cum sociis natoque penati bus et magnis dis.Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.

  /    /    /  Strefa równości

Strefa Równości

Osoby LGBT+ są w Polsce wspierane przez szereg organizacji pozarządowych. Jednak wiele osób, zwłaszcza mieszkających w małych miejscowościach, ma ograniczony dostęp zarówno do wsparcia, jak i do przystępnych informacji. Chcielibyśmy, żeby wszystkie osoby, niezależnie od miejsca zamieszkania, wykształcenia, kompetencji czy znajomości języków obcych, mogły w łatwy sposób otrzymać odpowiedzi na różne pytania dotyczące tematyki LGBT+.

Aplikacja Strefa Równości została przygotowana w oparciu o sprawdzony model wzorowany na nowoczesnych, szytych na miarę, niemoderowanych interwencjach psychologicznych online. Jej zawartość została wypracowana w podejściu partycypacyjnym z bezpośrednim i aktywnym udziałem użytkowników z grupy docelowej. Aplikacja zawiera treści edukacyjne oraz psychoedukacyjne, a także wskazówki do samodzielnego poszukiwania rzetelnych źródeł informacji i dalszego specjalistycznego wsparcia.

Aplikacja Strefa Równości powstała w ramach projektu realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play.

Date:

Mateusz Szewczyk

mateusz268@vp.pl
+48 508 724 154